top of page

Outsource Hizmetlerimiz

logo1_edited.png

ZEUS DANIŞMANLIK GRUP A.Ş.

       Outsource eleman hizmetleri ile sunulan organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır!

Günümüz iş dünyası her konuda olduğu gibi insan kaynakları konusunda da esneklik gerektirmekte ve bu esneklik firmalara çok fazla yarar sağlamaktadır. Zeus Kalite Kontrol, firmaların bu ihtiyacına yönelik olarak, dönemsel ve sürekli outsource elemanların tedariği alanında son derece esnek istihdam çözümleri sunar. Bu çözümleri kullanarak, kadrolu personel ile dönemsel ve daimi kadro dışı (outsource) personelin doğru bileşimini oluşturan firmalar, çok yönlü bir kazanç elde etmektedirler; şöyle ki gerektiğinde dönemsel iş gücü olanaklarından yararlanarak üretiminizi artırabilir, gerektiğinde ise daha düşük sayıda personelle maliyetlerinizi düşürebilirsiniz. Bu yolla sağlayacağınız organizasyonel esneklik, firmanıza benzersiz bir hareket kabiliyeti kazandırır.

 

        İstihdam çözümleri konusunun global lideri olarak, yılda bin kişiye iş olanağı sunuyoruz ve bu iş olanaklarını yaratırken, dünyanın önde gelen pek çok şirketine hizmet veriyoruz. Global deneyimlerimiz, dünyanın neresinde olursanız olun, istediğiniz sayıda outsource personele optimum maliyetle ve ihtiyacınız olan zaman aralığı için ulaşabilmenizi sağlar.

 

        Müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun adayları seçerken çok titiz ve özenli bir süreç uyguluyoruz. Farklı etaplı mülakatlar, beceri testleri, genel yetenek testleri sonucunda size, işe başladığı gün verimlilik alabileceğiniz outsource elemanlar yerleştirir ve özel bir hizmet sağlarız.

 

 

Dönemsel / Geçici yerleştirmeler ne zaman gerekli olabilir?

 Geçici süreyle işten ayrılan personelinizin yerini hızla ve profesyonel yöntemlerle doldurun:

•  Hastalık durumunda

•  Yıllık izin süresince

•  Personelinizin eğitime katıldığı süre boyunca

•  Doğum izni süresince

•  Askerlik görevi süresince

•  Veya personelinizin şirketinizle istihdam bağlantısı sona erdiğinde, ama henüz yeni bir iş gücü bulamadığınızda

Şirketinizin hızlı büyümesinden kaynaklanan iş gücü ihtiyaçlarının çözümü:

•  Acil işleri ya da beklenmedik büyük siparişleri karşılamak için

•  Yeni personele ihtiyaç duyuyorsunuz, ama sürekli pozisyonda çalışacak birini işe alıp almamaya henüz karar vermediniz (ya da sürekli pozisyonda işe alamayacaksınız)

•  Zaman zaman yapılması gereken görevlerin çözümünde yardıma ihtiyaç duyuyorsunuz (örneğin, projelerin organizasyonu, promosyonların düzenlenmesi)

logo1_edited.png

ZEUS DANIŞMANLIK GRUP A.Ş.

bottom of page